Заходи

3 лютого 2016 року.Цими словами розпочалася інтелектуально-розважальна гра «Наша країна – Україна», яка проводилася 3 лютого Першокостянтинівською бібліотекою-філією разом з Першокостянтинівською ЗОШ і була присв’ячена  Дню соборності України .   Головною метою цієї гри було розширити знання дітей про національну історію та культуру,  навчити любові та повазі до традицій рідної землі , сприяти вихованню гідних громадян своєї Батьківщини.
   В цікавій та пізнавальній грі взяли участь дві команди , які cформувалися з учнів 8-10 класів : це команда «Козаки» та команда «Сало». Всі учасники , ретельно готуючись до гри , придумали назву та девіз команди , а також власне представлення .
  Під час проведення гри учасники за допомогою різноманітних конкурсів та завдань мали змогу глибше пізнати Україну та все , що з нею пов’язане : перевірити знання із української мови та літератури, познайомитися зі звичаями та традиціями нашого народу, з відомими людьми та пам’ятниками архітектури України .Особливо цікавими були завдання - прорекламувати Україну та написати послання до Президента України .
Команда «Козаки» розповіла про красу та унікальність нашої країни у віршах . А ось представники команди «Сало» заспівали неймовірно гарну пісню, яку виконує Ірина Федишин «Це моя земля».
  Пишучи послання до Президента України наші учасники були надзвичайно серйозними та відвертими . Вони правдиво розповіли про те , як важко живеться їхнім батькам на селі, що вони хочуть бачити свою країну у мирі та злагоді , побажали Президентові успіху у здійсненні таких реформ , щоб людям жилося краще на своїй землі .
  Обидві команди працювали зосереджено та злагоджено І довели , що вони справжні знавці рідного краю , його історії традицій і звичаїв .


Журі оцінило старання та вміння команд, нагородивши грамотами і побажало всім присутнім на заході , щоб в їхній душі завжди панувало бажання і далі вивчати свою Батьківщину , навчатися , жити і працювати для процвітання рідної землі та її людей .

12 лютого 2016 року.

    Конкурсно-розважальна програма
            «На крилах любові»


   У кожного з нас є свої улюблені свята. Без деяких свят ми не уявляємо свого життя, а деякі увійшли в наш побут не так давно. 14 лютого у всьому світі святкують День закоханих, або День Святого Валентина. Це свято швидко увійшло і у наше життя, тому що несе в собі найкращі людські чесноти : добро, щирість, взаємоповагу та любов до ближнього. В це свято люди згадують не лише про своїх коханих, але й про найближчих та найрідніших людей: батьків, друзів та родичів .
   12 лютого для старшокласників була проведена конкурсно-розважальна програма «На крилах любові», в якій прийняли участь сім пар . Підлітковий вік, у якому перебувають зараз учасники вечора також є найромантичнішим періодом в житті людини. Це час, коли ти по-справжньому починаєш розуміти такі поняття , як дружба та кохання.
  Отож пари пройшли через ряд випробувань : вони вгадували уподобання своїх половинок, їх ставили в непрості життєві ситуації (цікаво було спостерігати як вони дивляться на доросле життя), малювали букети з зав’язаними очима,були  танцювальний та пісенний  конкурси  та інші.


    Уперервах між конкурсами ведучі вечора сільський бібліотекар Воловець Л.В. та педагог-організатор Затуливітер Т.І. за допомогою слайд- презентації познайомили глядачів та гостей вечора з традиціями святкування дня закоханих в інших країнах .
   Кожну з пар журі нагородило почесним титулом .
Найелегантніша пара – Куліна Вікторія та Боєтюк Олександр
Найніжніша пара –Русіна Наталя та Далібожко Сергій
Найвеселіша пара – Муха Олена та Кархут Василь
Найартистичніша пара – Перевоз Валерій та Генюш Алевтина
Наймудріша пара – Синьогуб Діана та Затуливітер Андрій
Найчарівніша пара – Затуливітер Іван та Стратієнко Даша
Найвинахідливіша пара –Сєдакова Вікторія та Єрмак Денис

По результатам усіх конкурсів Валентиною та Валентином вечора обрано найчарівнішу пару Затуливітер Івана та Стратієнко Дашу . А симпатії глядачів дісталися парі Перевоз Валерію та Генюш Алевтині.


Вітаємо усіх зі святом ! Нехай у ваших серцях завжди живе любов !19 лютого  2016 року

« Герої не вмирають …Нехай же вам, Герої, віддає
Святий Петро ключі від того раю,
Де убієнний ангелом стає!
Бо він - Герой .
Герої не вмирають .      «Україна –країна смутку і краси, країна , де найбільше люблять волю і так мало мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради , довгої, тривалої , героїчної боротьби за свободу , в результаті якої – величезний цвинтар: високі в степу могили, руйнування і прекрасна на весь світ , безіменна, невідомо коли і ким складена пісня …» Так про Україну сказав С.Васильченко .
   В історії України було багато трагічних сторінок. В наш час увійшла ще одна – Майдан . Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні зі світлим майбутнім . За ці ідеали на Майдані пролилася кров . Так з’явилася «Небесна сотня». Кожен здійснив особистий подвиг , віддавши найцінніше – життя , заради нової України . Вічна пам'ять Героям !

   Цей день відзначають в усіх бібліотеках країни . В нашій бібліотеці оформлена виставка-реквієм «Герої не вмирають», біля якої проводяться дискусії та надається історична довідка про події тих днів , в основному для дітей та молоді. Відвідувачі бібліотеки в цей день запалювали свічки пам’яті , вшановуючи героїв хвилиною мовчання .
18 лютого 2016 року  18 лютого 2012 року в приміщенні Першокостянтинівської ЗОШ сільським бібліотекарем Воловець. Л.В. для учнів 
4  класу  до Міжнародного дня рідної мови проведено мовознавчу гру "Дзвенить струмочком рідна мова"
   Мова кожного народу неповторна і своя. Проте, нам наймиліша – українська… Така велична і прекрасна, чарівна, ніжна і м’яка… неповторна, мелодiйна i спiвуча, бо ввiбрала в себе духмяний, п'янкий запах рiдної землi.
   День рідної мови – це ще одна можливість привернути увагу до української мови, її різнобарв’я та величі.
   Бібліотекар підготувала для учасників заходу слайд-презентацію за допомогою якої розповіла дітям , коли і чому виникло у світі це свято , про те що мова це - не просто засіб людського спілкування , а духовний скарб нації . Бібліотекар відзначила, що українці завжди шанували і пишалися своєю рідною мовою, всупереч тому, що її забороняли , пробували знищити , але вона , мов неопалима купина , ставала ще сильнішою, яскравішою .
Під час заходу діти підбирали епітети до української мови , пригадували приказки та прислів’я , читали вірші про рідну мову , найкраще смак рідної мови відчувався коли під спів українських солов’їв Сухецька Саша читала вірш , всі слова вірша починалися з букви «С» . А  потім почався справжній мовний квест, під час якого учасники розгадували ребуси,будували нові слова, вирішували справжні мовні приклади та долали інші перешкоди у пошуку мовних скарбів .Бібліотекар в кінці заходу звернулася до дітей :
 " Ми вдячні своїм далеким пращурам за те, що передали нам у спадок найбагатшу і найчистішу мову на землі . А ще вони нам залишили заповіт : як найцінніший скарб зберегти рідну мову для для всіх українців, які прийдуть після нас. Тож  постарайтеся виконати цей заповіт ".
23 лютого2016 року.

Голосні читання «Героїзм та мужність йдуть поруч , як брати»

    Війна . Страшне , жорстоке слово . Я б воліла ніколи не говорити на цю тему з дітьми . Адже дитинство - найсвітліша, найвеселіша пора життя людини, не повинна бути оповитою сумними думками про те, що в наш час гинуть люди від куль , що життя батька, брата чи сусіда може обірватися тому, що комусь захотілося відтяти кусок чужої землі .
   Але вони діти України , і все, що відбувається в країні стосується і їх.
   Для своїх читачів-дітей проводимо голосні читання «Героїзм та мужність йдуть поруч , як брати»  про героїв фронту і тилу . Збірка оповідань, запропонованих дітям,  має назву «Героям слава», які надруковані видавництвом «Мамине сонечко» .

   Автори журналу запропонували бажаючим  взяти участь у випуску нових книг, в яких розповідатиметься про героїчні вчинки наших сучасників . Наша бібліотека запрошує своїх читачів надсилати історії про героїв фронту і тилу на електронну адресу видавництва «Мамине сонечко» tak_@ua.fm, у темі листа вказати «Оповідання про героїв» або принесіть до бібліотеки і ми зробимо це разом .
   

Побачивши , після прочитаного , емоції дітей та почувши їх коментарі і вислови, розумієш, що країна народжує і виховує справжніх синів і дочок – патріотів .Немає коментарів:

Дописати коментар